Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 27 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Plzeňský kraj má první pozitivní test na koronavirus. ČTK to dnes potvrdil hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard (ČSSD). Podle aktuálních informací krajské hygienické stanice bylo do dnešního rána v kraji testováno 123 lidí s jedním pozitivním výsleFotbalové zpravodajství a on-line reportáže, podrobné zprávy z fotbalové ligy a mistrovství, rozhovory, statistikyZda se domácí profesionální soutěže prodlouží a budou hrát i po 30. červnu, budou na grémiu podle stanov Ligové fotbalové asociace muset hlasovat kluby první i druhé ligy zvlášť. Změnu musí odsouhlasit nadpoloviční většina účastníků každé ze soutěží.Podívejte se na první díl pořadu Fotbalová republika. | Video: Když si vicemistr světa z roku 1934 Ladislav Ženíšek, hostující na soupisce Červeného Kostelce, potřásal pravicí se stárkovskými občany, stal se nevědomky jedním ze strůjců víVítězný gól vstřelil Ghaňan Ayew a pro hosty to byla první výhra na hřišti soupeře po šesti zápasech. Domácí čekají na vítězství od prosince už osm kol. V 70. minutě Belgičan Benteke vyslal průnikovou přihrávku na Ayewa a ten překonal brankáře Ryana.Liberec - Fotbalisté Liberce zvítězili ve 22. kole první ligy nad Bohemians 3:1. Slovan navázal na úvodní jarní výhru na Spartě a atakuje umístění v první šestce tabulky. Domácí poslal v 16. minutě do vedení Kamso Mara, ve 27. minutě sice srovnal JakFotbalová liga zase na scéně, derby pod Ještědem i první u posledního 1. června 2020 15:57 Jen šestačtyřicet hodin poté, co skončil poslední zápas 26. kola, rozehraje fotbalové liga další dějství.„Lidé nemusí mít při jízdě na kole ochranu, ale je důležité, aby se nedostali s nikým cizím do kontaktu. Pokud by třeba zastavili u chodníku, kde chodí lidé, měli by si vzít roušku, aby zabránili možné nákaze,“ vysvětloval pro Seznam Zprávy epidemiolve středu 3. června 2020 Fotbal (Bez diváků!) FORTUNA:LIGA ... sedmadvacáté kolo 18:00 Slezský FC Opava - Bohemians Praha 1905 18:00 1. FC Slovácko - MFK Karviná 18:00 SK Dynamo Č. Budějovice - SK Sigma Olomouc 18:00 FC Baník Ostrava - FC Viktoria PlSpecifickou formu individuální přípravy má fotbalista Slezského FC Opava Jan Řezníček. Kromě běhání a jiných klasických povinností se chodí otužovat na Sádrák. Jeho parťákem ve všech jeho aktivitách je sympatická přítelkyně Denisa. Spolu natočili i d