Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 62 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

SET dekorací na stůl Fotbal . Tento krásný set dekorací nesmí chybět na fotbalové párty. Set fotbalové dekorace je velmi nápaditý a vytvoří na párty skvělou fotbalovou atmosféru. Balení obsahuje : 1x velký lampion 24cm, 2x lampion 12,7cm a 4x papírovFotbalové branky vám umožní vytvořit si hřiště pro ty nejnapínavější bitvy s kulatým nesmyslem. Pokud máte rádi fotbal, díky dvěma brankám si ho můžete se svým kamarádem zahrát nejen na zahradě, ale opravdu kdekoliv. Rozměry branky jsou 78 x 56 x 45 Florbalové branky na florbal Florbalové branky spolu s mantinely jsou nedílnou součástí každého florbalového hřiště, a to nejen při utkáních, ale i trénincích. V případě, že budete branky používat jen při tréninku, nemusí být opatřeny certifikátem IFSítě na fotbalové brány a branky. Nabízíme sítě do branek s velikostí oka 120mm požadovanou dle EN 748. Pokud vám nebude sedět některý ze standartních rozměrů, napište nebo zavolejte, síť vám na míru zhotovíme.uzavřít, na základě starostou města podepsané cenové nabídky z 28. 01. 2020, smlouvu o dílo na statické zajištění a související restaurátorské práce JZ schodiště zámku Brandýs nad Labem se společností Oliver Braun s.r.o. (IČ 07052766, se sídlem V zápDvě střely na bránu stačily poslední Příbrami v duelu 26. kola s Olomoucí na zisk tří bodů, prvních venku v probíhajícím ligovém ročníku. Pavel Horváth jako trenér tak mohl slavit premiérovou výhru v lize. Sigma sice vedla, ale pak dvakrát zapomněla Fotbalové branky. Široký výběr fotbalových branek a odrazovek.Nabízíme fotbalové branky na stadiony. V naší nabídce se také nachází branky na zahrady. V případě zájmu si můžete vybrat také odrazovky pro trénink fotbalových schopnosti.vám poradí, jak vybírat Brány a branky. Vybírejte si Brány a branky podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.Fotbalové branky na zahradu navíc snadno zapustíte do země za pomocí kolíků, které bývají součástí balení. Indoor fotbalové branky. Malé branky na fotbal ale bez problémů využijete i na betonu nebo v tělocvičně. Jelikož je na pevném povrchu branka hůNaúvod zimní přípravy se sice na chvilku vrátil do Slavie, odkud na podzim v Jablonci hostoval. Na sever Čech se však záložník Jan Sýkora nakonec přeci jen vrátil a druhou část sezony načal dvěma góly do sítě Příbrami. „Chtěl jsem v Jablonci zůstat,