Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 65 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Po sobotních zápasech 10. kola ligy už není v soutěži tým bez prohry. Všechny body nechal totiž v Teplicích dosud neporažený Zlín.Tomáš Okleštěk (* 21. únor 1987 v Brně) je český fotbalový záložník, od března 2017 hráč klubu SK Hanácká Slavia Kroměříž. Na klubové úrovni působil mimo ČR v Bulharsku. Na klubové úrovni působil mimo ČR v Bulharsku.přináší fanouškům fotbalu zprávy, výsledky, statistiky, fotbalové novinky a další fotbalový obsah.Binič Vladan: 25.01.1987: AC Sparta Praha: Dutka David: 28.08.1987: FC Baník Ostrava: Frydrych Luděk: 03.01.1987: SK Hradec Králové: Fryšták Tomáš: 18.08.1987Malík), Dramé, Hýbl (82. Kučera), Tkáč – Pašek, Okleštěk, Mrázek (C), Motyčka, Mišinský (65. Urbančok) – Twardzik. 1. poločas. Góly. 4' Hlúpik. Góly. 37' Okleštěk. 2. poločas. ... Fotbal Premium Proč chce miliardář Lébr fotbalovou Sigmu zpět; Kultura102' Diop D. 116' Smola T. FC Baník Ostrava. OsmifináleV nepříznivém počasí v sobotu pokračovaly přípravy prvoligových fotbalových klubů na jarní sezónu. Mužstva se většinou chystají na odjezd na herní soustředění, a tak až na zápas Slavia - Jablonec, v němž vyhráli Severočeši 1:0, trenéři nachystali svěRepre; Akademie; FAČR; Soutěže; Můj fotbal; Trenéři; RozhodčíPrávě čtete. Slavia - Plzeň 0:0, hit jara bez gólů, domácí udrželi osmibodový náskok; Bohemians - Sparta 0:1, hosté rozhodli v závěru, díky opravě od videaPlzeň i Sparta ztratily první ligové body už ve druhém kole. Úřadující mistři doma překvapivě remizovali 1:1 s Bohemians 1905, Letenští hráli 0:0 v Teplicích.