Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 82 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Hokej. turnaj O Pohár DHL. Mountfield HK – HC Olomouc ... Hanákům ale ani ne o minutu později sebral vítr z plachet Matěj Morong, který poslal svůj tým podruhé v utkání do vedení. ... Bratislava Capitals – Nové Zámky • koniec (60') 19:30 3:2. KHL. JeMountfield HK, a.s. 28. narozeniny dneska slaví slovenský útočník v hradeckých službách Lukáš Cingel.Hokej. Chance Liga - o pořadí v play-off. Piráti Chomutov – HC Stadion Litoměřice ... Morong, hákován ... Bratislava Capitals – Levice • konec (60') 18:30 5:2. Univerzitní liga ledního hokeje. Akademici Plzeň – HC UP Olomouc ...- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.Hokej. Tipsport extraliga (ČR) Mountfield HK – Rytíři Kladno ... Dobrým pohybem si Středočeši vynutili faul, dvě minuty za hákování si odpyká Matěj Morong. 57:06. Hradecká obrana teď Marku Mazancovi v souboji o šestou nulu v sezóně moc nepomáhá. RedlVHK ROBE Vsetín - HC Stadion Litoměřice (Chance Liga - o pořadí v play-off) 6:4 | Onlajny.euZámořské derby na juniorském šampionátu nakonec přineslo naprosto vše, byla to dokonalá reklama na hokej. Zvraty, fantastické akce a ukázka mistrovského umění lídrů obou týmu. Američané sice zvládli dotáhnout během třetí třetiny dvoubrankový náskok, Onlajny.eu - online prenosyšportových stretnutí.První třetina nám přinesla oboustranně nudný hokej, z kterého padla pouze jedna jediná branka, kterou vsítil Jan Bečvář. Ve druhé třetině se v přesilové hře trefil Šimon Náprstek a srovnal skóre na 1:1. Po sérii vyloučených a osobním trestu Aleše HavFC ViOn Zlaté Moravce - Vráble - ŠKF iClinic Sereď (Slovenská Fortuna liga) 1:3 |