Bezpečné sázení

karta fortuna klub plus

Vsaďte si

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 99 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Řada výhod od Fortuny: Karta fanouška Slavie 25.06.2015, Redakce PRAHA - Společnost Fortuna, generální partner Slavie, má pro naše fanoušky speciální "Kartu fanouška Slavie", se kterou získáte řady výhod nejen při při sázení.
Ekonomické zpravodajství k tématu Penta - zprávy z portálu agenturní zpravodajství, z finančních portálů, z velkých zpravodajských serverů, ministerstev a dalších zdrojů. Monitoring internetu: 'Penta' na jednom místě.
Nejpoužívanější mapový portál umožňuje podrobné hledání na mapách ČR i Evropy. Nabízí detailní mapy všech českých měst a obcí, plánovač tras, hledání míst a firem.
Věrnostní program ROYAL SPA club je určen stálým hostům lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA. Vážíme si věrnosti našich hostů a dokážeme ji ocenit celou řadou výhod a slev na pobyty.
30. 5. 2020 Novinky. Viktorián 26. kolo, FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav. 29. 5. 2020 Rozhovory. Adrian Guľa před Boleslaví: Vycházeli jsme hlavně z pohárového zápasu
• Karta je na jméno, ale držitele opravňuje k rezervaci hry i pro své přátele • Při hře přes kartu dostanete slevu 20 % na buggy • Můžete ji využít na klubové turnaje nebo na Prague Golf Card Open • Přes letní prázdniny dokoupíte fee pro dítě ve flig
Licence na služby Patria Plus na rok stojí 30 000 Kč (+ DPH).Při objednávce jedné licence na dva roky nebo dvou licencí na rok zaplatíte pouze 54 000 Kč (+ DPH).Uživatelé platformy Patria Direct mají nárok na 50% slevu.
A co takhle peněžní bonusy a dárky za to, co už děláte i tak? Přesně tohle vám dá Globus Bonus! Co říkáte, není to fajn?
Thortac pořádá kurzy sebeobrany, střelecké kurzy, kurzy první pomoci a speciální zážitkové kurzy. Naučte se chránit sebe i své blízké a přežít v přírodě.
Sportisimo Klub. Týmových hráčů si ceníme, a proto každého registrovaného zákazníka automaticky zařazujeme do Sportisimo Klubu, pro jehož členy máme připravenou řadu slev a praktických výhod. Rychlou registrací automaticky získáváte: Možnost vyměnit