Bezpečné sázení

fotbal křovinořezů

Vsaďte si

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 116 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Moderní technologie nejsou znakem pokroku - Blog
Po přečtení komentářů mi došlo, že mnoho lidí textu až zase tak neporozumělo. Ano, zvolil jsem téma, které se každého týká a mnohých se dotklo přímo osobně. Text nebyl namířen proti moderním technologiím, ale proti blbismu z nich.
O tom, jak jsem loni "oslavil" proti své vůli sv.Valentýna ...
Pro mě je svátkem zamilovaných odjakživa první máj a ne svátek, který je spíš útokem na peněženky. A tak jsem si loni dělal ráno na sociální síti z toho svátku legraci, aniž bych tušil, že náhoda tomu bude chtít jinak..
Jsem zřejmě rasista - Blog
Většina z nás, když chceme prezentovat, že rozhodně nejsme rasisti, má v rukávu příklad někoho jiné rasy, jímž v tom prohlášení zaštítí svou čistotu - názorů, nikoli barvy. Druhá věta pak bývá ta rasisticky generalizující.
Bravo, paní ministryně! - Blog
Spolková ministryně obrany Ursula von der Leyenová byla v minulých dnech v Saúdské Arábii. Její návštěva měla jeden pozoruhodný aspekt. Zachovala se způsobem, za který jí náleží veřejné uznání.
Pan Křeček bude báječný ombudsman, chvilkaři trhněte si ...
Sedíte v parku na lavičce a místo traktorků, na kterých jezdí dospělí lidé sem a tam, či křovinořezů, slyšíte kvůli ekoteroristům a greténům jen uřvané ptáky. Šílená představa, která se v některých městech stává šílenou kutečností . ... Fotbal Premiu
Lidé odvedle -
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa.
Proč se dnes o zvěrstvech Němců na konci války nepíše ...
Nevím, jak to říct, abych nikoho neurazil. Ale článek pana Nožičky je nádherným exemplářem manipulativního článku, který je založený na nepravdivém tvrzení a není nic snadnějšího, než to dokázat, pan Nožička snad promine
Xxl - Vyhledávání na
(Sedací vaky) Hodnocení produktu: 100% (). Perfektní doplněk do dětského pokoje či studentského pokoje, vak fotbal využijete i v zahradních terasách a kdekoliv kde potřebujete pohodlně lenošit.
Karel Trčálek - Blog
Karel Trčálek Je Miroslav Kalousek ve spolku s Ďáblem, že chce vystoupit z katolické církve? Křtem se člověk stává členem Kristovy církve, která je v tomto světě ustavená a uspořádaná jako společnost, je uskutečněna katolickou církví, řízenou nástupc
Znojmo, jak jsem ráda, že jsem tě neviděla dvojmo! - Blog ...
A z druhé strany kostel archanděla Michaela. Postavili ho na místě slovanského pohanského rejdiště. Zřejmě pokus o zlomení profláknuté magie.