Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 20 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Kvalifikace o ME,ČR - Kosovo | Foto: ČTK/AP/Visar Kryeziu Od začátku bylo znát, že se předzápasové předpoklady potvrdí. Kosovo není rozhodně slabé mužstvo, navíc ho domácí prostředí dokáže pozvednout o pár levelů výše. Na vyprodaném stadionu se pískaPopis: Livescore.in poskytuje fotbalový výsledkový livescore servis pro fotbal ČR - česká liga. Získejte aktuální výsledky (nejen pro fotbal ČR - česká liga) používáním livescore služeb Livescore.in a sledujte zápas minutu po minutě, střelce branek, [Ztráta ČR] Červeně - kolik bodů je třeba získat k přeskočení země v žebříčku. Zeleně - kolik bodů musí získat kluby z dané země k přeskočení ČR v žebříčku. [Nasaz.] - Pořadí pro nasazení do letošní sezony Zeleně - aktuální umístění je lepší nebo steČeští fotbalisté posedmé za sebou postoupili na mistrovství Evropy. V předposledním utkání kvalifikace porazili po obratu Kosovo 2:1 a zajistili si v pětičlenné skupině druhé místo za první Anglií. Hosty poslal v Plzni v 50. minutě do vedení Atdhe NuZahájení srazu je v neděli 24. 2. 2019 v 17:00 na recepci FAČR Ukončení srazu je ve středu 6. 3. 2019 cca 19:30 na FAČRVyužijte své slevy, jste-li zákazníkem T-mobile nebo členem FAČR a získejte svou vstupenku ihned.2020 21:00 Liberec vs. Mladá Boleslav fotbal - FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 28:Liberec vs. Mladá Boleslav U Nisy FC Slovan Liberec FK Mladá BoleslavVstupenky na fotbal, hokej, tenis, formule a další sporty. Lístek Vám doručíme domů, zanecháme v hotelové recepci nebo osobně předáme na naší pobočce v O2 Aréně v Praze.Vrcholný turnaj fotbalistů bude po čtyřech letech zase s českou účastí. Národní mužstvo s předstihem vybojovalo postup na mistrovství Evropy 2020. V rozhodujícím utkání ve čtvrtek večer v Plzni zdolalo Kosovo 2:1. Hosté od 50. minuty vedli, obrat zařMistrovství Evropy ŽIVĚ na | Kosovo - Česko | ONLINE fotbal | 7.9.2019 15:00. Sledujte online průběh a aktuální výsledky.