Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 62 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

FK Fotbal Třinec: FK Pardubice: 23. 6. 17:00: MFK Chrudim: FK Ústí nad Labem: 23. 6. 17:00: FK Dukla Praha: MFK Vítkovice: ... nižší DPH i zápočet ztrát míří do Sněmovny; Je to vypočítavost, kritizuje Banská Bystrica rozhodnutí slovenské ligy ... PolTřinec se v prvním poločase dostal do dvoubrankového vedení. Náskok Pražané ve druhé půli po gólech Súkenníka a Urbance smazali, jenže trenér Habanec měl také svůj trumf a o výhře Slezanů rozhodl Kubala. Pojistku na třinecké vítězství nalepil Hlúpik.Dukla Praha Take celek z pražské Julisky by se rád už letos vrátil do nejvyšší soutěže. Pražané jsou nyní v tabulce se ziskem 34 bodů na 5. místě, přičemž na svého soupeře ztrácejí body tři a mohou se na něj v případě výhry dotáhnout.10:15 FK FOTBAL TŘINEC – FC MAS Táborsko 10:15 MFK Chrudim – FK Baník Sokolov 10:15 1. SK Prostějov – FC Zbrojovka Brno (živě na ČT Sport) Neděle 26. srpna. 10:15 FK Viktoria Žižkov – 1. SC Znojmo FK 17:00 FK Varnsdorf – FC Hradec Králové 17:00 FC SeZačínal v Sokole Stařič, potom byl šest let ve Frýdku-Místku, od roku 2003 ve Slovácku. V sezoně 2007-08 hostoval v Brně, v únoru 2014 odešel do Třince. Od léta 2015 působí v Polsku. V červenci 2007 získal stříbrnou medaili na MS hráčů do 20 let, na FK Fotbal Třinec Třinec čeká ze Slezska k pohárovému utkání velmi dlouhá cesta, a to necelých 500 km. Slezané vstupují do MOL Cupu aktuálně z 5. místa druholigové tabulky s šesti zápasovou sérií bez porážky.Třinec ulovil kanonýra z polské ekstraklasy a uspěl v generálce. Třinec v generálce před startem jarní části porazil doma Frýdek-Místek 1:0 gólem Reného Dediče z 64. minuty. V útoku ho doplňoval Róbert Demjan, nejlepší střelec ekstraklasy ze sezony 2Rozhodčí Richtár se rozhodl nenastavovat, a tak míří do kabiny oba týmy za nerozhodného stavu 1:1. Vše podstatné se událo krátce před půlhodinou hry. ... Opavští se po ztrátě Třince vydali do útoku, ale Zapalačův centr postrádal přesnost. ... FK FotbPOHLEDEM DO MINULOSTI. Na podzim jsme s Třincem remizovali 2:2. I historie vzájemných střetnutí s týmem Třince, tak jako v minulém kole s Vítkovicemi sahá hodně do minulosti. Celková bilance vzájemných utkání je z pohledu našeho celku nelichotivá 3-41. SK Prostějov - FK Fotbal Třinec (FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA) 0:1 |