Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 70 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

29 let / 187 cm / 108 kg / P -Jakub Stehlík. 30 let / 190 cm / 93 kg / P -Orli Znojmo - Hydro Fehérvár AV19 (EBEL) 3:4 | Onlajny.eu. Je tu konec zápasu. Orli bodují v 11 utkání v řadě, ale je to velká škoda, když již vedli 2:0.Erste Bank Eishockey Liga (německy: Österreichische Eishockey-Liga) je nejvyšší profesionální hokejovou ligou v Rakousku.V současné době v ní hrají kromě rakouských týmů také týmy z Chorvatska, Maďarska a Itálie.Od sezóny 2011/2012 do sezóny 2019/20 Orli Znojmo, s.r.o. Martin Podešva: Připadá mi, jako bych přišel do známého prostředíHokejisté Fehérváru ukončili sérii tří porážek za sebou, když v důležitém souboji o účast v playoff porazili Orli ze Znojma. Fantastické utkání odehráli Csanár Erdély, který vstřelil dva góly a málem zkompletoval hattrick, a Andrew Sarauer, jenž zaznDruhá třetina znovu ukázala, že Švýcaři jsou v této chvíli ve většině herních činností před svým soupeřem. Francie se sice vydatně snažila protivníkovi vyrovnat bojovnosti, jenže i kvůli několika spáleným šancím se nakonec musela spokojit s dalším inHydro Fehérvár AV19 - Orli Znojmo (EBEL) 4:0 | Onlajny.eu. Český celek se v neděli představí v těžkém souboji na ledě Vídně, po dnešku se navíc situace v tabulce kolem pátého místa ještě více vyrovnala.Je tu konec zápasu. Orli bodují v 11 utkání v řadě, ale je to velká škoda, když již vedli 2:0. V prodloužení rozhoduje Sarauer svojí střelou do rohu branky.5. kolo, pá 27. 9. 2019. Dornbirn Bulldogs Dornbirn - ORLI ZNOJMO Znojmo. 1:31. Extraligové přestupy: 19. – 20. týden 2. Extraligové přestupy – 18. týden 3. Ke Spartě mám vřelý vztah, hlásí nový brankář Pražanů