Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 54 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Dominik Kubalík. 531 To se mi líbí · Mluví o tom (1). Official Page of Dominik Kubalík, player of the Sudbury Wolves (OHL).Báječná nováčkovská sezona. Teď ozdobená už i hattrickem. Radost si v NHL užívá český útočník Chicaga Dominik Kubalík. Třemi zásahy proti Tampě se posunul na hranici 29 gólů. A trumfl i Jaromíra Jágra. Ten dal kdysi ve své premiérové sezoně za mořem Útočník Dominik Kubalík překonal v NHL Davida Ritticha a ke gólu přidal i asistenci, čímž pomohl Chicagu k výhře 8:4 v Calgary. Český brankář byl ve 26. minutě za stavu 2:4 střídán. Pavel Francouz se postavil po zranění Philippa Grubauera na začátku Dominik Kubalík: Tomáš Kubalík (* 1. května 1990, ... NHL celkově 12 1 3 4 6 — — — — — KHL celkově 29 3 4 7 12 8 0 0 0 4 SML celkově 67 5 20 25 36 6 0 2 2 2 DEL celkově 47 14 13 27 40 2 0 0 0 0 Reprezentační statistiky. Rok Reprezentace Soutěž Z G A New York -Útočník Chicaga Dominik Kubalík byl v NHL zvolen nejlepším nováčkem měsíce. Z českých hokejistů se to naposledy povedlo Ondřeji Palátovi v březnu 2014. Kubalík vstřelil v deseti lednových zápasech stejný počet branek a celkově nasbíral 14 bKubalík vede tabulku střelců nováčků NHL, proti Ottawě dal dva góly. Simon vstřelil gól a asistoval Útočník Dominik Kubalík odstartoval dvěma góly obrat Chicaga, které zvítězilo na ledě Ottawy 3:2 v prodloužení, a byl vyhlášen první hvězdou zápasu.1. David Pastrňák (Boston Bruins, NHL) 519 bodů 2. Dominik Kubalík (Chicago Blackhawks, NHL) 370 3. Jakub Voráček (Philadelphia Flyers, NHL) 312 4. Jakub Vrána (Washington Capitals, NHL) 301 5. Pavel Francouz (Colorado Avalanche, NHL) 281 6. Milan GuDominik Kubalík (Chicago Blackhawks/NHL) 370 3. Jakub Voráček (Philadelphia Flyers/NHL) 312 4. Jakub Vrána (Washington Capitals/NHL) 301 5. Pavel Francouz (Colorado Avalanche/NHL) 281 6. Milan Gulaš (Škoda Plzeň) 218 7. David Krejčí (Boston Bruins/NHNew York -Útočník Martin Frk rozhodl v NHL gólem v 56. minutě o výhře Los Angeles 3:2 v Ottawě. Další český hokejista Dominik Kubalík třicátou brankou ve své nováčkovské sezoně zpečetil vítězství Chicaga 6:2 nad San Jose. Radovat se mohl také brankářHokejový snajpr Dominik Kubalík je v NHL k... Simon slavil v duelu s Pastrňákem, za Chicago se trefili Kämpf a Kubalík 19.1.2020 21:16, aktualizováno 20.