Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 52 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Dnešní zápas nakonec končí remízou. I když v prvních minutách vše nasvědčovalo k tomu, že dnes bude tempo hry udávat Bologna, kterou hned v 5. minutě poslal do vedení Santander tak nakonec právě hosté měli co dělat, aby hru vyrovnali.Aby rozcestníky, na něž žádná stránka nemá odkazovat, nebyly uvedeny v seznamu sirotčích stránek, je zde uveden jejich seznam (poloautomaticky generovaný a ručně udržovaný, tedy nikoli nutně aktuální a úplný).Můžete se také podívat na kategorii rozceReal Madrid to znovu zkouší na Inter, využít chce i Benzemu. Vulgarity, cigarety, alkohol...Schickův spoluhráč se utrhl ze řetězu a byl vyřazen z kádru ... Nabíráme zápasové tempo, říká Kozák. Bude Fortuna liga náročná jako Premier League? ... hlásí VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen (Německá Bundesliga) 1:2 |Fotbalová Sparta v těchto dnech sice slaví titul, který získala po čtyřech letech, ale sezona zároveň nekončí. Novopečeného mistra čeká ještě například finále domácího poháru proti Plzni. "Chceme získat double," napsal brankář Tomáš Vaclík v on-line Fernandinho:“Jedním z nejtěžších hráčů, proti kterým jsem kdy hrál, byl Diego Costa, když ještě hrál za Chelsea. Byl v dobré formě. Doufám, že si proti němu ještě zahraju.”SOUHRN 28. KOLA: Sparta vyválčila na Bohemce těsnou výhru, Liberci pomohl k bodu vlastní gól Tatajeva. Fyzicky náročný pražský souboj nakonec přinesl Spartě upracované tři body.Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim (Německá Bundesliga) 1:0 |SK Viktorie Jirny - Loko Vltavín (Česká fotbalová liga) 2:2 |I když se tedy později dostal před Raula, jeho úhlavní rival Cristiano Ronaldo měl ještě lepší tempo a nyní se nachází před malým křídelníkem. Messi má ale výhodu v tom, že je přeci jen o něco mladší a má tak pravděpodobně více roků na nejvyšší úrovn