Náš partnerský e-shop:

http://www.fajnmoda.cz/

Oblečení pro celou rodinu!

Pokud nakoupíte zároveň v našich e-shopech fajnhit a fajnmoda, zásilky spojíme dohromady a zaplatíte pochopitelně pouze jedno poštovné!

 NajduZboží.cz

 


 

 

Často vyhledáváte:

Elektronická cigareta, Dekang, Liqua, Joyetech, Liquid, Kangertech, Clearomizer, Aspire, e cigareta, Inawera, Báze, Power Smoke Báze, Virginia Báze, příchutě, aroma, aSpire, atomizér, liquid pro e cigaretu, Vision, Clearomizer T2, Clearomizer CC, Vivi Nova, náhradní hlavy pro clearomizer.

Podporuje mojeID

Liquid / Báze Imperia

IMPERIA e-NicoPharm.

Nikotinové báze IMPERIA se vyrábí ve státem schválené farmaceutické laboratoři.Profesionalita a zkušenosti laborantů jsou zárukou vysoké kvality všech produktů.Základní suroviny (Propylen glykol (PG), rostlinný Glycerol (VG) USP jakostní třídy a nikotin 99,99%  nejvyšší farmaceutické kvality).Komponenty míchány pomocí ultrazvuku! Báze jsou absolutně bez chuti a zápachu. Přidáním aromat tak můžete vytvořit e-liquid přesně podle svých představ.

Báze IMPERIA

Nikotinové báze 5x10ml jsou určené pro namíchání vlastního e-liquidu. Pro vytvoření vlastního e-liquidu stačí přidat aroma. Jednotkové balení obsahuje 5 kusů lahviček po 10 ml

Beznikotinová báze 100ml je univerzální chemická směs určené jako základ pro namíchání vlastního e-liquidu. Pomocí této univerzální chemické směsy a nikotinového boosteru je možné připravit větší objem nikotinové báze s nejpoužívanějším obsahem nikotinu.

Nikotinový Booster je v podstatě nikotinová báze. Pomocí Boosterů a Beznikotinové báze 100ml je možné připravit větší objem nikotinové báze s nejpoužívanějším obsahem nikotinu. Jednotkové balení obsahuje 5 kusů lahviček po 10 ml


Řadit podle 
Výrobce 


ZTEwYzBlMW