Náš partnerský e-shop:

http://www.fajnmoda.cz/

Oblečení pro celou rodinu!

Pokud nakoupíte zároveň v našich e-shopech fajnhit a fajnmoda, zásilky spojíme dohromady a zaplatíte pochopitelně pouze jedno poštovné!

 NajduZboží.cz

 


 

 

Často vyhledáváte:

Elektronická cigareta, Dekang, Liqua, Joyetech, Liquid, Kangertech, Clearomizer, Aspire, e cigareta, Inawera, Báze, Power Smoke Báze, Virginia Báze, příchutě, aroma, aSpire, atomizér, liquid pro e cigaretu, Vision, Clearomizer T2, Clearomizer CC, Vivi Nova, náhradní hlavy pro clearomizer.

Podporuje mojeID

Úvod »Bateriové gripy - mody» iSmoka-Eleaf iStick TC 100W Grip Grey


        

iSmoka-Eleaf iStick TC 100W Grip Grey

Regulace teploty žhavící hlavy!

img

 

Číslo produktu: iStick TC100W
naše cena:
1 199 Kč ( Nejsme plátci DPH )
Představujeme Vám revoluční iSmoka Eleaf iStick TC100W v šedém provedení. Tento grip obsahuje nejpokročilejší funkce a některá řešení jsou použita v oblasti vapingu úplně poprvé!
Jak již název napovídá, jedná se o grip s obrovským výkonem až 100W. Pohání jej hned dvě baterie typu 18650. iStick TC100W však jde ještě dále a umožňuje uživatelům použití pouze jedné baterie 18650 s výkonem do 75W. Je tedy pouze na Vás, zda obsadíte obě pozice a budete využívat jeho výkonu na plno, nebo pouze jednu s výkonem do výše 75%.
Další novinku tvoří aktivační tlačítko. Ovládá se totiž magnetickou krytkou na vzdálenější straně od odpruženého konektoru 510. iStick TC100W tak můžete aktivovat buď hřbetem ruky, nebo všemi prsty. Toto konstrukční řešení s sebou přineslo také mechanické posouvací zamykací tlačítko na horní straně zařízení. Odpadá tak pro mnohé uživatele otravné zamykání pomocí pětikliku. Obě boční magnetické krytky navíc můžete vyměnit za jiné barevné provedení a vytvořit si tak originální a stylový grip.
Jako správná vlajková loď nabídky iSmoka Eleaf podporuje iStick TC100W rozmanité režimy pro různé žhavící hlavy:
  • VW – Variabilní nastavení výkonu pro použití s kanthalovou žhavící hlavou
  • Bypass – Přímý výstup napětí baterie
  • TC Ni – Režim umožňující nastavení maximální teploty žhavící spirálky vyrobené z niklu (Ni)
  • TC Ti -  Režim umožňující nastavení maximální teploty žhavící spirálky vyrobené z titanu (Ti)
  • TC SS - Režim umožňující nastavení maximální teploty žhavící spirálky vyrobené z nerezové oceli (Stainless Steel)
  • TCR – Režim nastavení teplotního koeficientu odporu
iStick TC100W můžete používat v kombinaci s jakýmkoliv typem žhavících hlav dostupných na trhu. Pokud by se však objevil nový typ, umožňuje iStick TC100W jako první zařízení značky iSmoka Eleaf upgrade firmware prostřednictvím micro USB portu. Ten zároveň slouží k nabíjení baterií a samozřejmě podporuje i funkci PASSTHROUGH, která Vám umožní iStick TC100W používat i v průběhu nabíjení.
iSmoka Eleaf zaručuje, že Váš grip bude vždy aktuální a bude podporovat nejnovější trendy vapingu.
Nastavení gripu zajišťuje trojice tlačítek umístěných na boční straně pod přehledným OLED displejem. Ten zobrazuje mimo jiné stav baterií, odpor atomizéru, nastavený výkon, teplotu a další. Navzdory obrovskému výkonu a podpoře mnoha režimů působí iStick TC100W kompaktně a příjemně padne do ruky. Kvalita zpracování, stejně jako špičkové materiály jsou u tohoto výrobce samozřejmostí.
POZOR! Balení neobsahuje baterie, baterie se musí se dokoupit samostatně. Pro správnou funkci potřebujete dvě baterie s vybíjecím proudem minimálně 25A.
Balení obsahuje:
1x iSmoka Eleaf iStick TC100W
1x micro USB kabel
1x manual
Parametry iStick TC100W:
Rozměry: 94mm x 52mm x 23mm
Nastavitelný výkon: 1W-100W
Nastavitelná teplota: 100°C-315°C (200°F-600°F)
Režimy: VW / Bypass / TC-Ni / TC-Ti / TC-SS / TCR Mode
Podporovaný odpor: 0,05Ω-1,5Ω v teplotním režimu
Podporovaný odpor: 0,1Ω-3,5Ω v režimu výkonu
Baterie: 2x 18650 (minimálně 25A)
Závit: odpružený 510
Barva: šedá (grey)
Výrobce: iSmoka Eleaf
NTJhN