Náš partnerský e-shop:

http://www.fajnmoda.cz/

Oblečení pro celou rodinu!

Pokud nakoupíte zároveň v našich e-shopech fajnhit a fajnmoda, zásilky spojíme dohromady a zaplatíte pochopitelně pouze jedno poštovné!

 NajduZboží.cz

 


 

 

Často vyhledáváte:

Elektronická cigareta, Dekang, Liqua, Joyetech, Liquid, Kangertech, Clearomizer, Aspire, e cigareta, Inawera, Báze, Power Smoke Báze, Virginia Báze, příchutě, aroma, aSpire, atomizér, liquid pro e cigaretu, Vision, Clearomizer T2, Clearomizer CC, Vivi Nova, náhradní hlavy pro clearomizer.

Podporuje mojeID

Úvod »Bateriové gripy - mody» iSmoka-Eleaf iStick TC 60W Easy Grip Black


    

iSmoka-Eleaf iStick TC 60W Easy Grip Black

Regulace teploty žhavící hlavy!

img

 

Číslo produktu: iStick TC 60W
Nelze uplatnit slevový kupón
naše cena:
859 Kč ( Nejsme plátci DPH )

iSmoka-Eleaf iStick TC 60W

Jedná se o špičkový grip, který je určen pro vyměnitelné akumulátory 18650. Grip má velké možnosti nastavení výkonu, takže je vhodný jak pro běžné clearomizéry o odporech např. 1,8 Ohm, až pro nízkoodporové clearomizéry např. 0,5 Ohm. Ve spojení  s clearomizéry s titanovým, nebo niklovým žhavením, můžete nastavovat i teplotu žhavení spirálky. Výkon je uctyhodných 60 W.

Je vybaven Oled displayem, který zobrazuje stav nabití akumulátoru, odpor clearomizéru, napětí a výkon. V druhém módu potom teplotu žhavení (ve spojení s příslušným clearomizérem). Kryt baterie je připevněn magnety a přední i zadní kryt je vyměnitelný za různá barevná provedení (na objednávku). Grip je dále vybaven i micro USB vstupem, takže lze i přímo dobíjet akumulátor (není třeba externí nabíječka) a lze vapovat při použití USB a šetřit tak akumulátor. Grip má příjemné rozměry a hezky padne do ruky. Má i otvory pro šňůrku na krk. Je vybaven 510 závitem. Pro clearomizéry se závitem ego je třeba použít redukce.

 

Parametry iStick TC60W:

 • výkon až 60W
 • regulace výkonu (VW mód) od 1W do 60W
 • regulace teploty žhavení při použití niklových nebo titanových žhavících spirál (100-315°C/200-600°C)
 • podporovaný odpor 0,15 - 3,5Ω při VW módu a 0,05 - 1Ω v TC módu
 • baterie: 1x 18650 (není součástí dodávky)
 • rozměry: 90x38x28mm
 • váha: 104g
 • závit 510
 • možnost nabíjení přes microUSB
 • kryt baterie na čtyřech magnetech

Osobní zkušenost.

Grip mě zlákal možností regulace teploty žhavící hlavy a doufal jsem, že by nemělo docházet k napalování žhavícího drátu. Odpadlo by mi tak časté cistění žh. hlavy suchým pálením. Skutečnost předčila očekávání. Teď již prakticky nic jiného nepoužívám. Je to úplně jiný level vapování, ale také jiná technika nasávání páry. Alespoň s clearomizérem iJust 2.

Co potřebujete k přechodu na NI nebo TI hlavy, které umožtňují regulaci teploty? (Obyčejné kanthalové hlavy regulaci teploty neumožňují.) Grip s možností regulace teploty. Dále baterii 18650 s vybíjecím proudem 40A a clearomizér s niklovou, nebo titanovou žh. hlavou. iJust 2 tuto možnost má. Je levný a perfektní. Pozor! Při vapování musíte nasávat vzduch skrz clearomizér. Čim více taháte, tím více to kouří! U standardních clearomizérů pára teče sama do úst a pouze jemně taháte. Tady netaháte - nekouříte. Takže trochu návrat ke kořenům...Musel jsem se to naučit. Jde tahat přímo do plic, já tahám spíše do úst. Teplotu u NI hlav nastavuji na 190 st.celsia. Někdy až na 240 st. V chladném prostředí musím přidat teplotu, aby to kouřilo dle představ. Chuťově je to dokonalé, ani náznak nějaké pachutě. Když doplňuji tank, vypláchnu tank i hlavu vodou. Doplním liquid a jede se dál. NI hlavu se mi ještě nepodařilo utahat, používám tedy 3 ks cca měsíc. Z toho jednu vlastnoručně umotanou, kde je vidět na drát (u originálu není). Po týdnu je drát jako nový. Žádná napálenina. Výrobce doporučuje při intenzivním kouření hlavu vyměnit po dvou týdnech. Já asi souhlasím. Nová hlava má větší výkon a utahání u staré je trochu znát, i když chuť je v pohodě. Kdo kouří méně, klidně mu hlava vydrží déle, než měsíc.

Totéž platí i pro další perfektní clearomizer Joyetech eGo ONE Mega VT. Tento clearomizer umožňuje tahání páry nejprve do úst a potom do plic, funguje tedy klasicky a mnohým bude vyhovovat lépe.

Shrnutí: Systém není levný, ale je to prostě jiná liga! Chuť, výdrž NI hlav a celkový komfort obsluhy gripu je na jedničku.

Grip pochopitelně umí i obyč kanthalové žh.hlavy a klasické cleary. Díky jemné regulaci výkonu je to také lepší,

než obyč baterie. Kdo vapuje hodně a rád, určitě bude nadšen. Pokud budete potřebovat, rád poradím.

V.Frinta 5.1.2016

NTJkZDdhZD