Náš partnerský e-shop:

http://www.fajnmoda.cz/

Oblečení pro celou rodinu!

Pokud nakoupíte zároveň v našich e-shopech fajnhit a fajnmoda, zásilky spojíme dohromady a zaplatíte pochopitelně pouze jedno poštovné!

 NajduZboží.cz

 


 

 

Často vyhledáváte:

Elektronická cigareta, Dekang, Liqua, Joyetech, Liquid, Kangertech, Clearomizer, Aspire, e cigareta, Inawera, Báze, Power Smoke Báze, Virginia Báze, příchutě, aroma, aSpire, atomizér, liquid pro e cigaretu, Vision, Clearomizer T2, Clearomizer CC, Vivi Nova, náhradní hlavy pro clearomizer.

Podporuje mojeID

INFO O MÍCHÁNÍ LIQUIDU
Naše video, kde je názorně úkázána jednoduchost míchání liquidu.

Míchání vlastního liquidu

 

Na příchutích do elektronických cigaret je krásné, že si můžete vychutnávat chuť přesně takovou, jakou máte rádi. Byla by škoda se omezovat pouze na již namíchané e-liquidy a nevyzkoušet si namíchat e-liquid vlastní. Také vás lákají vlastní kombinace příchutí a zkoušení nových? Fantazii se meze nekladou a díky možnosti vytvoření vlastních náplní (e-liquidů) do vaší elektronické cigarety si to může vyzkoušet každý z vás. Moc dobře si uvědomujeme, že chuťové pohárky každého uživatele jsou odlišné, a každý z vás vyžaduje něco jiného. Nesmíme zapomenout na to, že výsledná cena vlastního e-liquidu je mnohonásobně nižší, než koupení již hotové náplně (e-liquidu).?

Samotné míchání příchutí je velmi jednoduché a zábavné. Uvidíte, že si míchání a vytváření nových chutí zamilujete a experimentování se vám bude líbit. Nebojte se, jde o opravdu jednoduchou činnost, která se spíše podobá hře, než nějaké složité alchymii.

Co potřebujete k míchání vlastních náplní??

  • Bázi – základní kapalina s nikotinem, liší se počtem miligramů v jednom mililitru báze
  • Aroma – samotná příchuť

 

 

Proč si míchat vlastní e-liquidy?

 1. Jedinečná příchuť – protože si můžete vytvořit naprosto libovolnou příchuť, máte jistotu, že právě ta vaše bude originální. Navíc si můžete být jisti, že za použití stejných přísad ve stejném poměru získáte pokaždé stejný výsledek.?
 2. Jednoduchá manipulace – míchání vlastních příchutí je spíše hrou, která je zábavná a jednoduchá. Nemusíte být nijak zvlášť zruční, ani se nemusíte bát nepořádku. Vytváření vlastních e-liquidů si stejně jako naši ostatní zákazníci ihned zamilujete.?
 3. Libovolné množství nikotinu – díky rozlišnému množství nikotinu v bázích si můžete namíchat e-liquid s takovým množstvím nikotinu, který vám vyhovuje. Otevírají se vám tak možnosti vytvoření náplní s jedinečnou koncentrací nikotinu, jakou nikde neseženete. Běžná balení bází mají obsah 100ml a prodávají se s obsahem nikotinu 0, 6, 12, 18, 24 nebo 26 mg/ml.
 4. Cena – v ceně je opravdu zásadní rozdíl. Porovnejte cenu a obsah prodávaných již namíchaných e-liquidů s cenou našich přísad Inawera. Pro příklad – při nákupu nejsilnější (nejdražší) báze společně s třemi aroma, bude stále výsledná cena nižší, než cena za hotový již namíchaný e-liquid. Míchání vlastních příchutí se opravdu vyplatí! ?

Jak začít s mícháním vlastního e-liquidu?

Doporučujeme začít s mícháním tak, že do 5ml základní báze nakapeme 2-5 kapek příchuti. Poté necháme v chladu a temnu 2-3 dny naši náplň uležet. Po uplynutí této doby příchuť vyzkoušíme a v případě nevýrazné chuti přidáme opět několik kapek aroma a celý proces opakujeme.

Uvidíte, že vás míchání hned začne bavit a nedáte na míchání vlastních příchutí dopustit. V naší nabídce najdete aroma rozděleny do kategorií – ovocné, nápoje, tabákové, osvěžující a sladkosti.

Báze – rozdělení?

  • Vegetable Glycerin? 99,5% - používá se ke změně poměrů PG/VG u e-liquidů, případně k zahuštění e-liquidů.
  • PG Eco báze - u PG báze se doporučuje přidat menší poměr VG nebo VPG pro zvýšení kouřivosti asi cca 10% obsahu PG.
  • VG Bio báze - základ tvoří VG?
  • VPG Power Smoke báze - základ tvoří 50% PG + 50% VG
  • VPG Dirty báze - základ tvoří 50% PG, 41% VG, 9% voda + speciální aroma

 

UPOZORNĚNÍ: Výrobek obsahuje nikotin a je nevhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Báze s koncentrací nikotinu vyšší než 24mg/l nejsou vhodné pro přímé použití v elektronické cigaretě bez dalšího zředění. Obsah nikotinu např. 26 mg/ml symbolizuje, že každý ml obsahuje 26mg nikotinu, v lahvi je 100 ml tekutiny! Při míchání buďte zvlášť opatrní. Nikdy nevysávejte obsah z lahve ústy, použijte stříkačku nebo pipetu. Během těchto prací v žádném případě nesmíte jíst a pít. Nikotin se vstřebává přes sliznice.

Aroma – rozdělení?

  • WeraGarden - silné koncentráty příchutí, je nutné pečlivé dávkování
  • Inawera - oblíbená řada cca. 60 příchutí?

 

Přejeme Vám šťastnou ruku při výběru správného aroma a báze, která Vám dopřeje e-liquid bohatý na kouř a silný HIT.

 

 


Nzk5MjM2Zm