Náš partnerský e-shop:

http://www.fajnmoda.cz/

Oblečení pro celou rodinu!

Pokud nakoupíte zároveň v našich e-shopech fajnhit a fajnmoda, zásilky spojíme dohromady a zaplatíte pochopitelně pouze jedno poštovné!

 NajduZboží.cz

 


 

 

Často vyhledáváte:

Elektronická cigareta, Dekang, Liqua, Joyetech, Liquid, Kangertech, Clearomizer, Aspire, e cigareta, Inawera, Báze, Power Smoke Báze, Virginia Báze, příchutě, aroma, aSpire, atomizér, liquid pro e cigaretu, Vision, Clearomizer T2, Clearomizer CC, Vivi Nova, náhradní hlavy pro clearomizer.

Podporuje mojeID

KONTAKTY

Vladimír Frinta
Tondrova 52
29401 Bakov nad Jizerou
tel: +420 776227916
info@fajnhit.cz
IČO:13739654

DOPRAVA ZDARMA

arr3DOPRAVA PŘI NÁKUPU NAD 1000,- Kć ZDARMA!Při nákupu nad 1000,- Kč neplatíte poštovné ani doběrečné a dopravu máte tedy zcela zdarma. Tato...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

 


Vítejte v našem e-shopu!
slide /fotky23125/slider/big2.jpg
 
Elektronická cigareta.

Prodej pouze osobám starším 18-ti let!

UPOZORNĚNÍ: Nabízené zboží je prodejné pouze osobám starším 18-ti let. Souhlasem s obchodními podmínkami při nákupu zboží potvrzujete Vaši způsobilost k nákupu elektronické cigarety a příslušenství k nim dle zákona č. 379/2005 Sb. a potvrzujete, že je Vám více jak 18 let. Váš věk bude zkontrolován před předáním zásilky pracovníkem doručovací služby.

Důležité! Při prvním nákupu musí být ověřena Vaše plnoletost dle litery zákona o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek č.65/2017 Sb. To je možné osobně po dohodě na výdejním místě, kde provedeme Vaší zákaznickou registraci. Nebo přihlášením pomocí služby Moje ID, kde máte plně validovaný účet. Zřízení účtu je zdarma a můžete ho využívat pro různé nákupy a služby na internetu. Vše o této službě naleznete zde:www.mojeid.cz. Poslední možností je zaslání fota vašeho dokladu (OP, ŘP) se jménem a datumem narození. Čísla dokladů a rodné číslo při focení překryjte. Jde pouze o jméno a věk 18+. Jiným způsobem nelze věk věrohodně ověřit. Foto lze zaslat emailem, popř. MMS. Pokud objednáte bez předchozí osobní registrace, budeme Vás kontaktovat (e-mailem, nebo telefonicky) a probereme možnosti ověření plnoletosti.

Víme, že se jedná o komplikaci a tak Vás odměníme slevou 10% na tento první nákup! Při dalším nákupu toto již není nutné. Zásilka bude odeslána výhradně do rukou adresáta a bude vydána doručovatelem pouze Vám, po předložení OP. Děkujeme za pochopení a spolupráci. Případné dotazy zodpovíme na emailu info@fajnhit.cz, nebo tel. 776 227916.

Recenze e-shopu na Heureka.cz.

 

naše cena 399 Kč
MWQwMmZ