Náš partnerský e-shop:

http://www.fajnmoda.cz/

Oblečení pro celou rodinu!

Pokud nakoupíte zároveň v našich e-shopech fajnhit a fajnmoda, zásilky spojíme dohromady a zaplatíte pochopitelně pouze jedno poštovné!

 NajduZboží.cz

 


 

 

Často vyhledáváte:

Elektronická cigareta, Dekang, Liqua, Joyetech, Liquid, Kangertech, Clearomizer, Aspire, e cigareta, Inawera, Báze, Power Smoke Báze, Virginia Báze, příchutě, aroma, aSpire, atomizér, liquid pro e cigaretu, Vision, Clearomizer T2, Clearomizer CC, Vivi Nova, náhradní hlavy pro clearomizer.

Podporuje mojeID

KONTAKTY

Vladimír Frinta
Tondrova 52
29401 Bakov nad Jizerou
tel: +420 776227916
info@fajnhit.cz
IČO:13739654

DOPRAVA ZDARMA

arr3DOPRAVA PŘI NÁKUPU NAD 1000,- Kć ZDARMA!Při nákupu nad 1000,- Kč neplatíte poštovné ani doběrečné a dopravu máte tedy zcela zdarma. Tato...

 


Vítejte v našem e-shopu!
slide /fotky23125/slider/big2.jpg
 
Elektronická cigareta.

Prodej pouze osobám starším 18-ti let!

UPOZORNĚNÍ: Nabízené zboží je prodejné pouze osobám starším 18-ti let. Souhlasem s obchodními podmínkami při nákupu zboží potvrzujete Vaši způsobilost k nákupu elektronické cigarety a příslušenství k nim dle zákona č. 379/2005 Sb. a potvrzujete, že je Vám více jak 18 let. Váš věk bude zkontrolován před předáním zásilky pracovníkem doručovací služby.

Důležité! Při prvním nákupu musí být ověřena Vaše plnoletost dle litery zákona o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek č.65/2017 Sb. To je možné osobně po dohodě na výdejním místě, kde provedeme Vaší zákaznickou registraci. Nebo přihlášením pomocí služby Moje ID, kde máte plně validovaný účet. Zřízení účtu je zdarma a můžete ho využívat pro různé nákupy a služby na internetu. Vše o této službě naleznete zde:www.mojeid.cz. Poslední možností je zaslání fota vašeho dokladu (OP, ŘP) se jménem a datumem narození. Čísla dokladů a rodné číslo při focení překryjte. Jde pouze o jméno a věk 18+. Jiným způsobem nelze věk věrohodně ověřit. Foto lze zaslat emailem, popř. MMS. Pokud objednáte bez předchozí osobní registrace, budeme Vás kontaktovat (e-mailem, nebo telefonicky) a probereme možnosti ověření plnoletosti.

Víme, že se jedná o komplikaci a tak Vás odměníme slevou 10% na tento první nákup! Při dalším nákupu toto již není nutné. Zásilka bude odeslána výhradně do rukou adresáta a bude vydána doručovatelem pouze Vám, po předložení OP. Děkujeme za pochopení a spolupráci. Případné dotazy zodpovíme na emailu info@fajnhit.cz, nebo tel. 776 227916.

Recenze e-shopu na Heureka.cz.

ePlatba - platební brána COMGATE.

Možnost e-plateb prostřednictbvím platební brány COMGATE - okamžitý bankovní převod - zboží je odesíláno dříve, než při klasickém bankovním převodu. Jak to funguje? Zákazník po dokončení výběru zboží v e-shopu zvolí jako platební metodu bankovní převod, vybere svou banku, vstoupí do elektronického bankovnictví, provede platbu. Obratem jsme informováni o provedení platby zákazníkem a můžeme expedovat zboží.Omezení prodeje e-liquidů a bází od 20. května.

Často se nás ptáte, jak to bude dál s prodejem e-liquidů a bází po příchodu nové směrnice TPD (Tobacco Products Directive), která vstupuje v platnost 20. května 2017. Přinášíme vám proto shrnutí těch nezásadnějších změn a omezení.
Asi nejzásadnější změnu představuje regulace u náhradních náplní. Nově bude maximální povolená velikost balení 10ml. Omezení se přitom vztahuje na všechny náplně pro elektronické cigarety, bez ohledu na to, zda obsahují aroma. Týkat se tak bude nejen hotových e-liquidů, ale i samotných nikotinových bází pro míchání. Mimo velikosti balení je stanovena také maximální koncentrace nikotinu, která je nově přípustná max. 20mg/ml.
Mimo e-liquidů přináší směrnice omezení také pro samotné atomizéry e-cigaret. Pro opakovaně plnitelné elektronické cigarety, které jsou určeny pro náplně s nikotinem je povolen maximální objem 2ml. Počítat tak můžeme s tím, že drtivá většina nových produktů bude omezena právě touto velikostí zásobníku.

Přesto, že se na první pohled může zdát omezení velmi přísné, můžeme vás ujistit, že i do budoucna plánujeme celou řadu nových produktů, včetně nových sérií e-liquidů a speciálních balení pro vlastní míchání.

 

naše cena 79 Kč

 

naše cena 389 Kč
YjJkMDV